Sledovat film Ohrožení Britannicu online

Přehrajte si film Ohrožení Britannicu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1107 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, thriller Ohrožení Britannicu na !
  Trailer k filmu Ohrožení Britannicu   Sledovat Ohrožení Britannicu online
Žánr:
akční, thriller
Režie:
Richard Lester
Hrají a postavy:
Richard Harris (Fallon), Omar Sharif (Kapitán Brunel), David Hemmings (Charlie Braddock), Anthony Hopkins (John McCleod), Shirley Knightová (Barbara Banisterová), Ian Holm (Nicholas Porter)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1974
Popis:
Britské drama o skupině pyrotechniků, která se pokouší zneškodnit bomby, nastražené neznámým vyděračem na velké zaoceánské lodi.

Ze Southamptonu vyplouvá luxusní loď s 1200 pasažéry na palubě. Když však loď vypluje z Lamanšského průlivu, dostane rejdař Porter velmi znepokojivou zprávu - neznámý muž mu sdělí, že na palubě je prý sedm velmi nebezpečných načasovaných pum, které mají explodovat druhý den ráno, pokud mu rejdařství nevyplatí půl milionu liber. A neznámý dá velmi drasticky najevo, že jeho hrozba je míněna naprosto vážně...
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski