Sledovat film Thunderball online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Thunderball
  Trailer k filmu Thunderball   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný
Režie:
Terence Young
Hrají a postavy:
Sean Connery (James Bond), Claudine Augerová (Domino Dervalová), Adolfo Celi (Emilio Largo), Luciana Paluzziová (Fiona Volpeová), Rik Van Nutter (Felix Leiter), Guy Doleman (Count Lippe)
Scénář:
Kevin McClory, Ian Fleming, Jack Whittingham, Richard Maibaum, John Hopkins
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1965
Popis:
V pořadí čtvrtý film ze slavné série dobrodružství Jamese Bonda, který se tentokrát pokouší získat zpět dvě ukradené jaderné střely.

Neznámý muž pronikne mezi posádku britského vojenského letadla, zneškodní ji a přistane na moři. Podaří se mu získat dvě atomové bomby pro muže, který je využije k vydírání Velké Británie. Požaduje do dvou dnů sto milionů liber v diamantech. Bondovi nezbývá, než aby přerušil své léčení a vydal se pod mořskou hladinu, kam nebezpečný zločinec ukryl kradené zbraně. Pro svoji výpravu samozřejmě získá půvabnou průvodkyni.
Stejně jako v dalších dílech se ani v Thunderballu nenechal Sean Connery při natáčení kaskadérských scén zastupovat. Také díky tomu patří Youngův film k nejlepším v celé sérii.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko