Sledovat film I.Q. online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 120 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film I.Q.
  Trailer k filmu I.Q.   Sledovat 1498 filmů a 120 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Fred Schepisi
Hrají a postavy:
Tim Robbins (Ed Walters), Meg Ryanová (Catherine Boyd), Walter Matthau (Albert Einstein), Lou Jacobi (Kurt Gödel), Gene Saks (Boris Podolsky), Joseph Maher (Nathan Liebknecht)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Romantická komedie na věčné téma, aneb myslete na lásku, bez ní je život prázdný a smutný.

Hezká a vysoce inteligentní Catherine Boydová je neteří nositele Nobelovy ceny - Alberta Einsteina. Její snoubenec - psycholog James - je uznávaným vědcem. Jinak je ale nesmírně nudný maloměšťák. Do Catherine se zamiluje sympatický automechanik Ed Walters a strýček Einstein si ve své lásce k neteři zahraje na osud: "doplní" Edovo vzdělání na úroveň nadějného fyzika, jehož nečekané znalosti upoutají i zájem snobské Catherine. Mezi oběma to ale zakrátko jiskří i citově...
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko