Sledovat film
I.Q.
online

Film I.Q.
  Trailer k filmu I.Q. Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Romantická komedie na věčné téma, aneb myslete na lásku, bez ní je život prázdný a smutný.
Hezká a vysoce inteligentní Catherine Boydová je neteří nositele Nobelovy ceny - Alberta Einsteina. Její snoubenec - psycholog James - je uznávaným vědcem. Jinak je ale nesmírně nudný maloměšťák. Do Catherine se zamiluje sympatický automechanik Ed Walters a strýček Einstein si ve své lásce k neteři zahraje na osud: "doplní" Edovo vzdělání na úroveň nadějného fyzika, jehož nečekané znalosti upoutají i zájem snobské Catherine. Mezi oběma to ale zakrátko jiskří i citově...

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Fred Schepisi
Hrají a postavy: Tim Robbins (Ed Walters), Meg Ryanová (Catherine Boyd), Walter Matthau (Albert Einstein), Lou Jacobi (Kurt Gödel), Gene Saks (Boris Podolsky), Joseph Maher (Nathan Liebknecht)
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko