Sledovat film U nás v Mechově online

Přehrajte si film U nás v Mechově online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film U nás v Mechově
  Trailer k filmu U nás v Mechově   Sledovat U nás v Mechově online
Žánr:
Komedie
Režie:
Vladimír Sís
Hrají a postavy:
Josef Kemr (truhlář Gustav Veverka), Jaroslav Mareš (Francek Sehnal), Eman Fiala (dědeček Strouhal), Blažena Holišová (Ema Šikulová), Rudolf II. Hrušínský (hospodský Václav Dvořáček), Ludmila Píchová (Matylda Dvořáčková aka Běloručka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1960
Popis:
Příběhy ze združstevněné vesnice se často vyznačovaly plochostí zápletek i nanášením idylických odstínů. Tentokrát měli být diváci pobaveni zmatky, které zavinila fáma o údajném budování velkého rekreačního střediska na břehu místního rybníka. Zejména směšné mělo být, jak se kdekdo snažil zbohatnout. Všimneme si sklonu k bezúčelnému karikování a laciné nadsázce, skrze níž byli pozorováni jednotliví protagonisté.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski