Sledovat film Hledá se táta online

Přehrajte si film Hledá se táta online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Hledá se táta na !
  Sledovat Hledá se táta online
Žánr:
komedie
Režie:
František Daniel
Hrají a postavy:
Vladimír Menšík (Standa Hurych), Gabriela Vránová (Magda), Felix Le Breux (doktor), Josef Kemr (Houdek), Marcela Martínková (Eva), Vlastimil Brodský (policista)
Země:
Československo
Rok výroby:
1961
Popis:
Česká filmová komedie o věcech vážných, se odehrává v prostředí dětského kojeneckého ústavu a vypráví o bláznivém pátrání po otci jednoho z dětí

Vše začíná ve chvíli, kdy do ústavu přicházejí dva muži. Pan Houdek, který se jde podívat na malého Honzíka Slavatu, nemanželské dítě své kolegyně, které chce adoptovat, a mladý Standa Hurych, který tu nastupuje na místo řidiče. Hezká ošetřovatelka Magda považuje omylem za otce Standu a jeho reakce ji rozzlobí. Když si však paní Houdková vynutí, že k adopci nedojde dřív než bude znám pravý otec dítěte, nabídne se Standa Magdě, že otce vypátrá. Hned se také do nelehkého úkolu pustí. Začíná témeř detektivní pátrání v němž nechybí řada komických zápletek, situací plných zmatků, bláznivá honička s policisty a překvapivé rozuzlení celého případu, samozřejmě s nezbytným "štastným koncem".
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski