Sledovat film Tulák online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Tulák
  Trailer k filmu Tulák   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Science Fiction
Režie:
David Michod
Hrají a postavy:
Guy Pearce (Eric), Chan Kien (Karaoke 1), Robert Pattinson (Rey), Tek Kong Lim (Karaoke 2), Scoot McNairy (Henry), Tawanda Manyimo (Caleb)
Scénář:
Joel Edgerton, David Michod
Země:
Austrálie, USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Je to už deset let, co zkolaboval společenský pořádek, jak ho známe. To však neznamená, že je rozkladu konec. O tom, že může být ještě hůř, se přesvědčí věčně nazlobený samotář Eric, jemuž ukradnou auto - poslední majetek, který měl. Při loupeži ale nechají zloději na silnici ležet Reye, bratra šéfa gangu. A právě toho Eric využije, když se rozhodne dostat zločincům na stopu.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko