Sledovat film Tři srdce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tři srdce
  Trailer k filmu Tři srdce   Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Benoit Jacquot
Hrají a postavy:
Benoît Poelvoorde (Marc Beaulieu), Charlotte Gainsbourgová (Sylvie Bergerová), Chiara Mastroianniová (Sophie Berger), Catherine Deneuveová (paní Bergerová), André Marcon (starosta Castang), Patrick Mille (manžel od Sylvie)
Země:
Francie, Německo, Belgie
Rok výroby:
2014
Popis:
Nebezpečný milostný trojúhelník.

Markovi ujel poslední vlak do Paříže. Potkává Sylvii, toulají se spolu ulicemi až do bílého rána, mluví o všem možném, jen ne o sobě. Když Marc ráno nastupuje do vlaku, zve Sylvii na schůzku za několik dní v Paříži. Nic o sobě neví. Jde zde víc než jen o hru, to je jasné. Sylvie na schůzku přijde, Marc to však nestihne. Všude ji hledá, až potká Sophii. Neví, že je to Sylviina sestra. Marc a Sylvie se znovu setkají. Jejich zvláštní souznění nezmizelo, je však už příliš pozdě.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko