Sledovat film
Tři srdce
online

Film Tři srdce
  Trailer k filmu Tři srdce Trailer
Přehrajte si film Tři srdce HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 455 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Nebezpečný milostný trojúhelník.
Markovi ujel poslední vlak do Paříže. Potkává Sylvii, toulají se spolu ulicemi až do bílého rána, mluví o všem možném, jen ne o sobě. Když Marc ráno nastupuje do vlaku, zve Sylvii na schůzku za několik dní v Paříži. Nic o sobě neví. Jde zde víc než jen o hru, to je jasné. Sylvie na schůzku přijde, Marc to však nestihne. Všude ji hledá, až potká Sophii. Neví, že je to Sylviina sestra. Marc a Sylvie se znovu setkají. Jejich zvláštní souznění nezmizelo, je však už příliš pozdě.

Originální název:

3 Hearts

Žánr: Drama
Režie: Benoit Jacquot
Hrají a postavy: Benoît Poelvoorde (Marc Beaulieu), Charlotte Gainsbourgová (Sylvie Bergerová), Chiara Mastroianniová (Sophie Berger), Catherine Deneuveová (paní Bergerová), André Marcon (starosta Castang), Patrick Mille (manžel od Sylvie)
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 8.9.2023 11:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська