Sledovat film Tři mušketýři 2 online

Přehrajte si film Tři mušketýři 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, historický, romantický Tři mušketýři 2 na !
  Trailer k filmu Tři mušketýři 2   Sledovat Tři mušketýři 2 online
Žánr:
akční, dobrodružný, historický, romantický
Režie:
Richard Lester
Hrají a postavy:
Oliver Reed (Athos), Raquel Welchová (Constance de Bonancieux), Richard Chamberlain (Aramis), Michael York (D'Artagnan), Frank Finlay (Porthos), Christopher Lee (Rochefort)
Země:
Španělsko, Panama
Rok výroby:
1974
Popis:
Jeden za všechny, všichni za jednoho!

Výpravný film Tři mušketýři anglického režiséra Richarda Lestera rozvíjí s lehkým humorem romantický duch slavného románu Alexandra Dumase. Vypráví o dobrodružstvích d´Artagnana a jeho přítele Athose, Porthose a Aramise, o jejich lásce k boji pro boj samotný, o jejich odvaze, s jakou se postaví všemocnému kardinálovi v zájmu ochrany královniny cti. D'Artagnan je zpočátku venkovský neohrabaný mladík, tři mušketýři nejsou uhlazenými hrdiny, ale musí občas použít i lsti, aby se dostali k dobrému jídlu a pití. Se stejnou ironií líčí autor dvůr Ludvíka XIII., kardinála Richelieua, Buckinghamovu lásku ke královně Anně Rakouské i d'Artagnanovu lásku ke krásné Constanci. Působivé šermířské souboje, ukázky jezdeckého umění, bohatá výprava, kamera, těžící z krásy krajiny a především herci zvučných jmen patří ke kladům Lesterova ztvárnění známého námětu.
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski