Sledovat film Goldfinger online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Goldfinger
  Trailer k filmu Goldfinger   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný
Režie:
Guy Hamilton
Hrají a postavy:
Sean Connery (James Bond), Honor Blackmanová (Pussy Galoreová), Gert Fröbe (Auric Goldfinger), Shirley Eatonová (Jill Mastersonová), Tania Malletová (Tilly Mastersonová), Harold Sakata (Oddjob)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1964
Popis:
Agent 007 musí zničit zločinný plán pašeráka Aurice Goldfingera, který chce ovládnout světový trh se zlatem.

Málokterý zločinec na světě dokáže se zlatem to, čeho je schopen Auric Goldfinger. Zároveň nesnese, aby mu stál kdokoliv v cestě. James Bond mu sice překazí partičku karet, ale žena, kterou donutil, aby mu pomohla, zemře. Také agent 007 nemá při honičce s Goldfingerem šanci. Dostane se do rukou muže připravujícího útok na americkou základnu Fort Knox. Kupodivu ho nezajímá zlato v pevnosti. Plánuje totiž výbuch atomové bomby. Zničí-li poklad, otevírá se mu cesta k nesmírnému zisku.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski