Film
Transformers: Zánik

Film Transformers: Zánik
  Trailer  k filmu Transformers: Zánik
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Transformers: Zánik

Pět let po zničení Chicaga lidé pronásledují všechny zbylé roboty. Svobodný otec a vynálezce však oživí jednoho, který možná zachrání svět.
Michael Bay natočil další díl akční sci-fi Transformers. Díl se zlověstným podtitulem Zánik je sice přímým pokračováním úspěšném série, v mnoha ohledech ale bude úplně jiný než předchozí části. Především se proměnili jeho lidští hrdinové. Místo zápolení mladého Sama Witwickyho s Transformery a životem vůbec budeme sledovat automechanika Cadea, který žije sám s dospívající dcerou na farmě v Texasu, kde se snaží opravovat nepojízdné vraky a po opravě je prodávat. Jeho život se změní ve chvíli, kdy se z hromady šrotu, kterou si přiveze do dílny, vyklube Transformer. Od tragických událostí, které na konci třetího dílu zničily půlku Chicaga, uplynuly dva roky a tito tvorové jsou od té doby na černé listině. Cade a jeho dcera se na ní díky nečekanému nálezu objeví také.

Originální název:

Transformers: Age of Extinction

Režie: Michael Bay
Hrají a postavy: Mark Wahlberg (Cade Yeager), Stanley Tucci (Joshua Joyce), Kelsey Grammer (Harold Attinger), Nicola Peltz (Tessa Yeager), Jack Reynor (Shane Dyson), Titus Welliver (James Savoy)
Scénář: Ehren Kruger
Země: USA, Čína
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 56 %
Vysíláno na: HBO3
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina