Sledovat film
Traja muži na zabitie
online

Film Traja muži na zabitie
  Trailer k filmu Traja muži na zabitie Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Francouzský thriller o nepohodlném svědkovi, který se rozhodl neprodat svou kůži lacino.
Profesionální hráč Michel Gerfaut jde v noci domů a v lese najde těžce poraněného muže. Odveze ho do nemocnice. Vyjde najevo, že autonehoda, která zdánlivě způsobila jeho zranění, byla jen zastíracím manévrem. Muž byl totiž zastřelený. Od toho okamžiku Gerfauta pronásledují gangsteři - jak se ukáže, z pověření nesmírně bohatého obchodníka s drogami Emmericha. Ten si totiž myslí, že Gerfaut je ve spojení s jeho konkurenty. Do věci zatáhnou i Gerfautovu přítelkyni Béu.
Gerfautovi se přesto podaří vyváznout bez úhony a odstraní i Emmericha. Nabídku jeho následovníka Leprinceho, aby pro něho pracoval, však odmítá. Ten ho varuje, aby byl odteď vždy ve střehu. Jednoho dne Gerfauta na ulici zezadu zastřelí neznámy útočník...

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Režie: Jacques Deray
Hrají a postavy: Alain Delon (Michel Gerfaut), Dalila Di Lazzarová (Béa), Michel Auclair (Leprince), Pascale Robertsová (Paní Borelová), Lyne Chardonnetová, Jean-Pierre Darras (Chocard)
Země: Francie
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 3.6.2022 22:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська