Sledovat film
Velká vlaková loupež
online

Film Velká vlaková loupež
  Trailer k filmu Velká vlaková loupež Trailer
Přehrajte si film Velká vlaková loupež HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 569 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Uloupit zlato z jedoucího vlaku? Všechno je jednou poprvé.
V polovině minulého století byla Anglie zapojena do války na Krymu a své vojáky vyplácela ve zlatě. Každý měsíc putoval "zlatý náklad" z londýnské banky na pobřeží ve speciálním vagonu se dvěma trezory, k jejichž otevření byly potřeba čtyři klíče. Dva z nich měl přednosta londýnského nádraží, jeden prezident banky Edgar Trent a jeden ředitel banky Fowler. Zdálo se nemožné, že by někdo mohl trezory vyloupit. Dobrodruh Pierce však získal šikovné spolupracovníky a v tichosti si pořídil duplikáty všech čtyř klíčů. Tím skončila první fáze příprav na loupež století...

Hrají a postavy: Sean Connery (Edward Pierce), Donald Sutherland (Robert Agar), Lesley-Anne Downová (Miriam), Alan Webb (Edgar Trent), Malcolm Terris (Henry Fowler), Robert Lang (Inspektor Sharp)
Scénář: Michael Crichton
Rok výroby: 1979
Hodnocení: 84 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 6.5.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko