Sledovat film Velká vlaková loupež online

Přehrajte si film Velká vlaková loupež HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, komedie, krimi, akční, dobrodružný Velká vlaková loupež na Prima MAX!
  Trailer k filmu Velká vlaková loupež   Sledovat Velká vlaková loupež online
Žánr:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, komedie, krimi, akční, dobrodružný
Režie:
Michael Crichton
Hrají a postavy:
Sean Connery (Edward Pierce), Donald Sutherland (Robert Agar), Lesley-Anne Downová (Miriam), Alan Webb (Edgar Trent), Malcolm Terris (Henry Fowler), Robert Lang (Inspektor Sharp)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1979
Popis:
Ani trezor ujíždějící v dobře střeženém vlaku není pro geniálního lupiče neřešitelným problémem. Stačí dokonalý plán a sehraný tým.

V polovině minulého století byla Anglie zapojena do války na Krymu a své vojáky vyplácela ve zlatě. Každý měsíc putoval "zlatý náklad" z londýnské banky na pobřeží ve speciálním vagonu se dvěma trezory, k jejichž otevření byly potřeba čtyři klíče. Dva z nich měl přednosta londýnského nádraží, jeden prezident banky Edgar Trent a jeden ředitel banky Fowler. Zdálo se nemožné, že by někdo mohl trezory vyloupit. Dobrodruh Pierce však získal šikovné spolupracovníky a v tichosti si pořídil duplikáty všech čtyř klíčů. Tím skončila první fáze příprav na loupež století...
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski