Sledovat film Tobruk online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tobruk
  Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Válečný
Režie:
Arthur Hiller
Hrají a postavy:
Rock Hudson (Major Donald Craig), George Peppard (Kapitán Kurt Bergman), Nigel Green (John Harker), Guy Stockwell (Max Mohnfeld), Jack Watson (Seržant major Jack Tyne), Percy Herbert (Dolan)
Země:
USA
Rok výroby:
1967
Popis:
Britské komando s německými židy musí za II. světové války bojovat s pouští, německými jednotkami i zrádcem ve vlastních řadách, aby splnili úkol na sebevražedné misi.

V září roku 1942 není pro spojence situace na africké frontě nijak růžová. Afrikakorps plánuje tažení na Egypt ... V Alžíru, kde se nachází tábor pro zajaté antifašisty, nastupuje na loď se skupinou italských zajatců i kanadský major Donald Craig. Zároveň se k lodi blíží tři žabí muži a tajně vystupují na palubu. Během bleskové akce se zmocňují majora Craiga a mizí tak rychle, jak se objevili. Teprve když je dopraven na místo, kde čeká plukovník Harker, dozvídá se Craig důvod svého únosu: spojenecké velení se vrátilo k návrhu, který on sám již jednou přednesl, ale byl odmítnut. Aby Rommelova vojska nemohla pokračovat v tažení na Egypt, je třeba zničit německé sklady pohonných hmot v Tobruku. Během osmi dnů se má konvoj, která se bude vydávat za kolonu válečných zajatců, dostat do Tobruku, vzdáleného dvanáct set kilometrů a splnit úkol...
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski