Sledovat film
Tísňová linka - Paranormal 911
online

Film Tísňová linka - Paranormal 911
  Trailer k filmu Tísňová linka - Paranormal 911 Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Všechno to začalo jedním telefonátem.
Tísňová linka je bravurně natočený napínavý thriller s okouzlující Halle Berry v hlavní roli. Její Jordan je zkušená operátorka tísňové linky, které změní život volání zoufalé dívky, jež se právě stala obětí únosu. Pro ni je telefonické spojení s tísňovou linkou jedinou nadějí a slova pronášená klidným a rozvážným hlasem ženy na druhém konci telefonu ji dodávají odvahu. Operátorka se rozhodne na vlastní pěst zachránit dívku a postavit se tváří tvář vrahovi, s nímž se v minulosti bohužel již setkala.

Žánr: Thriller, Krimi
Režie: Brad Anderson
Hrají a postavy: Halle Berryová (Jordan Turnerová), Abigail Breslinová (Casey Welsonová), Morris Chestnut (důstojník Paul Phillips), Michael Eklund (Michael Foster), David Otunga (důstojník Jake Devans), Michael Imperioli (Alan Denado)
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Mystery 9.11.2022 18:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська