Sledovat film Volání divočiny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Volání divočiny
  Trailer k filmu Volání divočiny   Sledovat 1422 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Rodinný
Režie:
Chris Sanders
Hrají a postavy:
Karen Gillan (Mercedes), Cara Gee, Harrison Ford (John Thornton), Dan Stevens (Hal), Jean Louisa Kellyová (Katie Miller), Bradley Whitford (soudce Miller)
Scénář:
Michael Green, Jack London
Země:
USA
Rok výroby:
2020
Popis:
Dobrodružný příběh odvážného psa a jeho nového přítele v časech zlaté horečky na Klondiku.

Film vypráví příběh Bucka, psa hýčkaného svým pánem i jeho rodinou. Jeho život se rázem změní ve chvíli, kdy je ukraden a musí tahat saně hlubokým sněhem během zlaté horečky na Klondiku. Zde naštěstí najde nové přátele a brzy zjistí, že jeho vrozené instinkty mu umožní nejen přežít, ale že ve svobodném, volném a divokém životě nakonec nachází i zalíbení.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko