Film Špion, který mě miloval

Sledovat film
Špion, který mě miloval
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Agent James Bond se vrací, aby zachránil svět ohrožený dalším všemocným šílencem.
Dvě atomové ponorky zmizely beze stopy a svědectví na mikrofilmu nasvědčuje, že jejich přísně utajené trasy byly narušeny tepelně naváděcím systémem. James Bond, který dostal rozkaz aby se spojil se sovětskou agentkou Anjou Amasovou, se potýká s mocí posedlým Karlem Strombergem (Curt Jürgens). Ten má v úmyslu odpálit rakety na Moskvu a New York, aby mohl ovládnout svět z jeho nové říše Atlantis, situované pod hladinou oceánu. Ve snaze vyprovokovat III. světovou válku a celosvětovou destrukci Stromberg nasadí na agenta 007 svého nejvýkonnějšího kata - Čelisti. Jeho kovový chrup je smrtící zbraní schopnou prokousat se ocelí... i masem!

Žánr: Akční, Dobrodružný, Krimi, Thriller
Režie: Lewis Gilbert
Hrají a postavy: Roger Moore (James Bond), Barbara Bachová (Major Anya Amasová), Curd Jürgens (Karl Stromberg), Richard Kiel (Jaws), Caroline Munrová (Naomi), Walter Gotell (Generál Anatol Gogol)
Scénář: Ian Fleming, Christopher Wood, Richard Maibaum
Země: Velká Británie
Rok výroby: 1977
Hodnocení: 70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko