Sledovat film The Day After Tomorrow online

Přehrajte si film The Day After Tomorrow online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film The Day After Tomorrow
  Trailer k filmu The Day After Tomorrow   Sledovat The Day After Tomorrow online
Žánr:
Akční, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie:
Roland Emmerich
Hrají a postavy:
Dennis Quaid (Jack Hall), Jake Gyllenhaal (Sam Hall), Emmy Rossumová (Laura Chapmanová), Dash Mihok (Jason Evans), Jay O. Sanders (Frank Harris), Sela Wardová (Dr. Lucy Hallová)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Strhující podívaná od režiséra filmu Den nezávislosti.

Výzkumy klimatologa Jacka Halla, naznačují, že by globální oteplování mohlo spustit prudkou a katastrofální změnu zemského klimatu. Všechno začalo, když se Hall stal svědkem odlomení ledové kry o velikosti Rhode Islandu z antarktického ledového pole. Na celé zeměkouli následovaly prudké změny počasí: v Tokiu padaly kroupy o velikosti grapefruitu, rekordy lámající hurikán řádil na Havaji, v Dillí napadl sníh a přes Los Angeles se přehnala ničivá série tornád. Profesor Rapsona potvrdil Jackovy nejhorší obavy: tyto prudké změny počasí jsou příznakem velké globální změny. Množství vody z tajících polárních ledovců narušilo mořské proudy stabilizující náš klimatický systém. Globální oteplování posunulo planetu na pokraj nové doby ledové, která nastane během jedné globální superbouře ...
Zatímco Jack varuje Bílý dům před blížící se klimatickou změnou, jeho sedmnáctiletý syn Sam uvízl v New Yorku. Obyvatelstvo je evakuováno na jih, avšak Jack míří na sever zachránit Sama. Ale ani Jack není připraven na to, co se stane - jemu, jeho synovi a jeho planetě.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski