Sledovat film Ten kluk je postrach 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Ten kluk je postrach 2
  Trailer k filmu Ten kluk je postrach 2   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Brian Levant
Hrají a postavy:
John Ritter (Ben Healy), Michael Oliver (Junior Healy), Jack Warden (Ben Healy), Laraine Newmanová (Lawanda Dumoreová), Amy Yasbecková (Annie Youngová), Ivyann Schwanová (Trixie Youngová)
Scénář:
Scott Alexander, Larry Karaszewski
Země:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Z malého Raubíře už je Junior, ale je to stejný rošťák jako před rokem!

Když se Prcek dostal ze sirotčince, jeho problémy zdaleka neskončily. Adoptivní matka o něj nestála, jediný, kdo ho má rád, je nový táta Ben. Chlapec už trochu vyrostl, teď se mu říká Junior, a právě se s otcem přestěhovali do městečka Mortville. Ukazuje se, že je tam naprostý nedostatek mužů na ženění, zato plno vdavekchtivých žen. Útočí na Bena ze všech stran, vyhlédla si ho i místní krasavice Lawanda, která se rozhodla zapůsobit na něj přes jeho staromládeneckou domácnost. Juniorovi by se ovšem jako náhradní maminka mnohem víc líbila Annie, s jejíž dcerou se skamarádil. Trixie je stejné číslo jako on, a tak spolu páchají všemožné lumpárny...
Hodnocení:
49 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko