Sledovat film Taková normální rodinka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Taková normální rodinka
  Sledovat 1417 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Jaroslav Dudek
Hrají a postavy:
Marie Rosůlková (Granny (hlas)), Dana Medřická (babička), Jana Štěpánková (matka), Zdeněk Řehoř (dědeček), Jaromír Hanzlík (Zdenek), Eduard Cupák (otec)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1971
Popis:
Komedie o zpívající mamince, "vraždící" babičce, želvičkách, raubířích a dalších členech poněkud potrhlého rodinného společenství měla takový úspěch, že si diváci vynutili pokračování. A pak další a ještě další, až jich nakonec bylo šest.. a dále už točit nebylo žádoucí, protože normální rodinka se vymykala duchu normalizace.
Hodnocení:
86 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko