Sledovat seriál Záhada hlavolamu online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Záhada hlavolamu online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1055 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, rodinný Záhada hlavolamu na !
  Sledovat Záhada hlavolamu online
Žánr:
dobrodružný, rodinný
Režie:
Hynek Bočan
Hrají a postavy:
Roman Skamene (Cervenácek), Martin Kapoun (Rychlonozka), Jiří Lukeš (Mirek Dusín), Tomáš Hádl (Jarka Metelka), Zdeněk Jánský (Jindra Hojer), Radoslav Brzobohatý (vypravěč (hlas))
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Seznamte se s partou Rychlých šípů a navštivte záhadná Stínadla! Záhada hlavolamu je seriál, který v roce 1969 na motivy knih Jaroslava Foglara Stínadla se bouří a Záhada hlavolamu natočil režisér Hynek Bočan. Po smrti autora spory o jeho dědictví bránily znovuuvedení seriálu na naše obrazovky. Seriál připomene i nejmenším divákům, co znamenal "ježek v kleci", jaké bylo tajemství Jana Tleskače a oživí příběhy Mirka Dušína, Jarky Metelky, Rychlonožky, Červenáčka i Jindry Hojera.
Hodnocení:
83 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski