Seriál
Záhada hlavolamu

Seriál Záhada hlavolamu
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Seznamte se s partou Rychlých šípů a navštivte záhadná Stínadla! Záhada hlavolamu je seriál, který v roce 1969 na motivy knih Jaroslava Foglara Stínadla se bouří a Záhada hlavolamu natočil režisér Hynek Bočan. Po smrti autora spory o jeho dědictví bránily znovuuvedení seriálu na naše obrazovky. Seriál připomene i nejmenším divákům, co znamenal "ježek v kleci", jaké bylo tajemství Jana Tleskače a oživí příběhy Mirka Dušína, Jarky Metelky, Rychlonožky, Červenáčka i Jindry Hojera.

Režie: Hynek Bočan
Hrají a postavy: Roman Skamene (Cervenácek), Martin Kapoun (Rychlonozka), Jiří Lukeš (Mirek Dusín), Tomáš Hádl (Jarka Metelka), Zdeněk Jánský (Jindra Hojer), Radoslav Brzobohatý (vypravěč (hlas))
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 82 %
Vysíláno na: STV2
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська