Sledovat seriál Záhada hlavolamu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Záhada hlavolamu
  Sledovat 1526 filmů a 124 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Rodinný
Režie:
Hynek Bočan
Hrají a postavy:
Roman Skamene (Cervenácek), Martin Kapoun (Rychlonozka), Jiří Lukeš (Mirek Dusín), Tomáš Hádl (Jarka Metelka), Zdeněk Jánský (Jindra Hojer), Radoslav Brzobohatý (vypravěč (hlas))
Scénář:
Hynek Bočan, Jaroslav Foglar, Václav Šašek
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Seznamte se s partou Rychlých šípů a navštivte záhadná Stínadla! Záhada hlavolamu je seriál, který v roce 1969 na motivy knih Jaroslava Foglara Stínadla se bouří a Záhada hlavolamu natočil režisér Hynek Bočan. Po smrti autora spory o jeho dědictví bránily znovuuvedení seriálu na naše obrazovky. Seriál připomene i nejmenším divákům, co znamenal "ježek v kleci", jaké bylo tajemství Jana Tleskače a oživí příběhy Mirka Dušína, Jarky Metelky, Rychlonožky, Červenáčka i Jindry Hojera.
Hodnocení:
83 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko