Sledovat seriál Eliška a její rod online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Eliška a její rod online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1292 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Eliška a její rod
  Sledovat Eliška a její rod online
Žánr:
Komedie
Režie:
František Filip
Hrají a postavy:
Radúz Chmelík, Jana Hlaváčová, Iva Janžurová (Monika, ucednice), Josef Kemr (Svatopluk Sova), Jiří Lír (host na párty), Helena Růžičková (žena in Window)
Země:
Československo
Rok výroby:
1966
Popis:
Šedesátá léta, malá pražská hospoda a v ní Eliška Rabasová, její rodina a lidé kolem ní. To je svět jednoho z prvních komediálních seriálů Jaroslava Dietla, významného tvůrce naší televizní seriálové tvorby. Jeho "Eliška a její rod" znamenala v šedesátých letech výrazné vykročení na cestě za původním českým seriálem. Sklidila divácké uznání i proto, že režisér František Filip vyzval ke spolupráci takové herecké osobnosti, jakou byla Olga Scheinpflugová, Josef Kemr, Jiří Sovák, Iva Janžurová a další.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
ČT3 ČT3 Archív a všechna videa pořadů televize ČT3 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski