Sledovat film
Tajnosti
online

Film Tajnosti
  Trailer  k filmu Tajnosti
Přehrajte si film Tajnosti online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 481 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Tajnosti

Jeden den v životě ženy, která znovu hledá svůj smysl života poté, co zemřela její oblíbená zpěvačka.
Komorní snímek se odehrává zhruba v průběhu jednoho dne, kdy se čtyřicetiletá překladatelka rozmýšlí jak nadále naloží se svým životem. Impulsem k hodnocení vlastního života je zpráva o smrti její oblíbené zpěvačky.

Žánr: Komedie, Tragédie
Režie: Alice Nellis
Hrají a postavy: Iva Bittová (Julie), Karel Roden (Manžel Julie), Martha Issová (Dcera Julie), Miloslav König (Muzikant), Ivan Franěk (Milenec Julie), Natálie Drabiscáková (Ardana)
Scénář: Alice Nellis
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 67 %

Recenze filmu Tajnosti:

Baví mě sledovat kariéru Alice Nellis, jelikož se z ní stává čím dál šikovnější režisérka. Tajnosti jsu docela zdařilým filmem o tom, kterak vás tajnost může stát téměř vše, co máte. Byl jsem mile překvapen a kdykoliv bych se podíval znovu.
70% anubiskt
Tomuto dielu som sa dlho vyhýbal- keďže som tušil, že to bude kravina a ono to skutočne veľká je! Veľmi slabé dielo s príšerne nudným príbehom! HOD:20%.PS: veľká škoda času!!!
Ludovit14
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina