Sledovat film
Tajemství Santa Vittorie
online

Film Tajemství Santa Vittorie
  Trailer k filmu Tajemství Santa Vittorie Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Můžete nám vzít svobodu, ale nesahejte na naše víno!
Děj válečné komedie se odehrává v malém italském městě Santa Vittoria. Po svržení diktátora Mussoliniho padá i fašistické vedení města Vittoria a novým starostou je zvolen věčně opilý prodavač vína Italo Bombolini, na kterého čeká nelehký úkol. Do města má přijet německá armáda, a jelikož v městském skladu je uloženo přes milion lahví vína, musí starosta najít místo, kde bude víno před nacisty v bezpečí. Obyvatelé ručně přemístí všechny lahve ze sklepa do Římského sklepení pod vinicemi a Němci najdou jen prázdný sklep. Jejich velitel kapitán Von Prum nevěří Bombolinimu, že ve městě žádné víno není ale Bombolini úkryt neprozradí, ani když na něj kapitán míří pistolí. Nakonec vezme kapitán zavděk, když od Bomboliniho dostane jednu láhev vína na cestu při svém odjezdu z města.

Režie: Stanley Kramer
Hrají a postavy: Anthony Quinn (Italo Bombolini), Anna Magnaniová (Rosa Bombolini), Virna Lisiová (Caterina Malatesta), Hardy Krüger (Capt. von Prum), Sergio Franchi (Tufa), Renato Rascel (Babbaluche)
Země: USA
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 16.1.2022 21:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko