Sledovat film
Bonnie a Clyde
online

Film Bonnie a Clyde
  Trailer  k filmu Bonnie a Clyde
Přehrajte si film Bonnie a Clyde HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 312 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Potkali se v roce 1930. Během okamžiku se zamilovali, vyloupili obchod, ukradli auto a už se nikdy nerozdělili.
Klasický gangsterský příběh, zasazený do americké společnosti 30. let minulého století. Mladičká servírka Bonnie se seznámí se zlodějíčkem Clydem ve chvíli, kdy se Clyde pokouší ukrást auto její matky. Sebevědomý, přitažlivý frajírek ji hned zaujme. Její práce a způsob života ji už dávno neuspokojuje a Clydův dobrodružný styl jí imponuje - stane se tedy jeho komplicem při drobnějších krádežích i při neúspěšném přepadení nedávno zkrachovalé banky. Vytvoří nerozlučnou dvojici a brzy přiberou do party ještě třetího - pumpaře C. W. Mosse, který jim dělá zeď a řidiče. Při jedné akci Clyde zastřelí muže a od tohoto okamžiku jsou tři gangsteři stále na útěku před spravedlností. Noviny chrlí informace o jejich činech a přisuzují jim i akce, které neprovedli. Do svého konce, ale i po něm se Bonnie a Clyde stávají neslavně populární legendární dvojicí...

Originální název:

Bonnie and Clyde

Žánr: Drama, Krimi
Režie: Arthur Penn
Hrají a postavy: Warren Beatty (Clyde Barrow), Faye Dunawayová (Bonnie Parkerová), Michael J. Pollard (C.W. Moss), Gene Hackman (Buck Barrow), Estelle Parsonsová (Blanche), Denver Pyle (Frank Hamer)
Země: USA
Rok výroby: 1967
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Cinemax 2 Cinemax 16.11.2023 00:20
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina