Film
Tajemství jejich očí

Film Tajemství jejich očí
  Trailer k filmu Tajemství jejich očí Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Pravda se objeví tam, kde ji čekáte nejméně.
Vyšetřovatelé FBI Jess a Ray tvoří společně s jejich státní návladní sehraný tým. Jsou si blízcí a jejich kariéra je na vzestupu. Nový případ s nimi ale pořádně zamává. Když dostanou za úkol vyšetřit případ brutální, záhadné vraždy, zjistí, že mrtvá dívka je Jessinou nezletilou dcerou. Po třinácti letech posedlého pátrání na vlastní pěst objeví Ray nové stopy, které by mohly vést k vyřešení případu, dopadení surového vraha a vytouženému konci vyšetřování. Nikdo však není připravený na šokující tajemství, které odhalí, jaké trvalé a zničující následky má osobní pomsta pro lidskou duši.

Originální název:

Secret in Their Eyes

Režie: Billy Ray
Hrají a postavy: Chiwetel Ejiofor (Ray Kasten), Nicole Kidmanová (Claire Sloane), Julia Robertsová (Jessica Cobb), Dean Norris (Bumpy Willis), Alfred Molina (Martin Morales), Joe Cole (Marzin / Beckwith)
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 64 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська