Film Tady hlídám já

Sledovat film
Tady hlídám já
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Letní rodinná komedie o tom, jak vám pes změní život…
Rodinná komedie vypráví příběh hyperaktivní holčičky Kačenky a jejího psa Huga, kterého dostala od dědečka. Maminka Julie má s dcerkou starosti a navíc má před svatbou. Se svým nastávajícím ženichem místo na předsvatební cestu do Řecka musí kvůli psovi odjet i s Kačenkou na venkov k Juliinu otci. Soužití lídí z města s venkovany nakonec vede k tomu, že si Julie najde nového partnera a zůstane s Kačenkou na venkově.

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: Juraj Sajmovic
Hrají a postavy: Vladimír Javorský (Věroslav Herian), Lukáš Vaculík (Ivan), Jitka Ježková (Julie Kozáková), Veronika Divišová (Kačenka), Pavel Nový (Mojmir Kozák), Simona Stašová (Radka Svobodová)
Scénář: Petr Kazda, Juraj Sajmovic, Petra Uselova
Země: Česká republika
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 52 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko