Watch movie
Tady hlídám já
online

Film Tady hlídám já
  Trailer for movie Tady hlídám já Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 144 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

Movie information

Rodinná komedie vypráví příběh hyperaktivní holčičky Kačenky a jejího psa Huga, kterého dostala od dědečka. Maminka Julie má s dcerkou starosti a navíc má před svatbou. Se svým nastávajícím ženichem místo na předsvatební cestu do Řecka musí kvůli psovi odjet i s Kačenkou na venkov k Juliinu otci. Soužití lídí z města s venkovany nakonec vede k tomu, že si Julie najde nového partnera a zůstane s Kačenkou na venkově.

Genre: Comedy, Family
Directed by: Juraj Sajmovic
Starring: Vladimír Javorský (Herian), Lukás Vaculík (Ivan), Jitka Jezková (Julie), Veronika Divisová (Kacenka), Pavel Nový (Mojmir), Simona Stasová (Radka)
Country: Czech Republic
Year: 2012
Score: 52 %
Play this program broadcasted on channel JOJ Cinema at 29.12.2022 05:40
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська