Sledovat film Ta, která odešla online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Ta, která odešla
  Trailer k filmu Ta, která odešla   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Lav Diaz
Hrají a postavy:
Charo Santos-Concioová (Horacia Somorostro / Renata), John Lloyd Cruz (Hollanda), Michael De Mesa (Rodrigo Trinidad), Noni Buencamino (Magbabalot), Shamaine Centeneraová (Petra), Mae Paner (Warden)
Scénář:
Lav Diaz, Lev Nikolajevič Tolstoj
Země:
Filipíny
Rok výroby:
2016
Popis:
Triumf nejoriginálnějšího asijského filmaře.

V roce 1997, poté, co strávila třicet let ve vězení, vstupuje Horácia do krajně odcizeného světa: její manžel zemřel a ačkoli se znovu spojila se svou dcerou, nemůže najít svého syna. Brzy však rozpozná, co se nezměnilo - moc a výsady elit. Ironií zůstává, že Horáciin bývalý aristokratický milenec Rodrigo, který zosnoval její uvěznění, je nyní sám lapen ve své zlaté kleci: stejně jako jeho bohatí přátelé, i on přestal vycházet z domu kvůli eskalaci únosů zaměřených na movité. Horácia se rozhodne této hysterie využít a připravuje pomstu.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko