Sledovat film Svůdná zlodějka online

Přehrajte si film Svůdná zlodějka HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi, thriller Svůdná zlodějka na Filmbox!
  Sledovat Svůdná zlodějka online
Žánr:
krimi, thriller
Režie:
Sheldon Wilson
Hrají a postavy:
Sean Youngová (Claire), Rick Peters (Jake), Ron Perlman (Morgan), Edward Albert (Ned Shelly), Ori Pfeffer (Richie), John Saxon (Murphy)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Jake působí jako ochranka v hotelu, kde ukradnou diamantový náhrdelník. Vypátrání skutečného viníka je jedinou možností jak přežít na svobodě...

Jake pracuje v hotelové bezpečnostní agentuře a chodí do policejního kurzu, protože se chce stát policistou. Jednoho dne přišel pozdě do práce a v rychlosti zapomněl zavřít hotelový sejf. Atraktivní žena z něho ukradne briliantový náhrdelník. Jake se pustí na vlastní pěst do pátrání, ale má jen jedinou stopu - otisk prstu zlodějky. I přes to zlodějku najde. Je to prodavačka v starožitnictví. Zločinecká banda však chce šperk použít na velký podvod. Zlodějka Jakea zachrání před svými kumpány, ale přesvědčí ho, aby jim plánovaný podvod pomohl uskutečnit.
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.