Sledovat film Svědek umírajícího času online

Přehrajte si film Svědek umírajícího času online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický Svědek umírajícího času na ČT art!
  Sledovat Svědek umírajícího času online
Žánr:
drama, historický
Režie:
Miloslav Luther
Hrají:
Petr Čepek (Jan Jessenius), Emma Černá (Marie), Rudolf II. Hrušínský (Rudolf II), Miloš Nedbal (Fels), Martin Huba (Johannes Kepler), Milan Kňažko (Jan Mydlár - hangman)
Země:
Československo
Rok výroby:
1990
Popis:
Příběh začíná v roce 1596, kdy se na uherské pustě s lékařem Jesseniem z Jeseného setkáme poprvé. Jeho napínavé životní události budeme sledovat až k tragicky vrcholící bitvě na Bílé hoře a popravě sedmadvaceti českých pánů. Kromě Jessenia, skutečně renesančního muže, který byl od roku 1618 i rektorem Univerzity Karlovy, v historické fresce vystupují další osobnosti té doby - hvězdář a matematik Johannes Kepler, císař Rudolf II. či též popravený šlechtic Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
ČT art

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.