Sledovat film Svatba snů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Svatba snů
  Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Romantický
Režie:
Jake Helgren
Hrají a postavy:
Andrea Bowenová (Hallie Reynolds), Nick Bateman (Lucas Pierce), Brooke Butler (Quinn Cotton), Adam Senn (Leif Pierce), Susan Waltersová (Deidre Reynolds), Jane Sibbettová (Marilyn Pierce)
Scénář:
Jake Helgren
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Když v týden před jejich velkým dnem nastanou rodinné konflikty mezi šťastným párem Hallie a Lucasem, jejich plány na svatbu v tropech se změní a jejich láska se otestuje, když jsou nuceni uskutečnit malou zimní městskou svatbu ve sněhu.
Hodnocení:
49 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko