Sledovat film Štěňata online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Štěňata
  Sledovat 1398 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Ivo Novák
Hrají a postavy:
Jan Pivec (Ota's father), Ivan Palec (Tulicův mladší syn Karel), Otomar Krejča (Deputy of minister), Miloš Nesvadba (Viktor's bedfellow), František Vnouček (smírčí soudce), Felix Le Breux (hotelový recepční)
Scénář:
Miloš Forman, Ivo Novák
Země:
Československo
Rok výroby:
1958
Popis:
Jeden z prvních filmů v 50. letech, které ukazovaly, že mládež má i jiné starosti než usilovně hledat způsob, jak se vyhnout mimopražským umístěnkám - nikdo se tehdy neptal, kde chtějí pracovat. Jedna se ukvapeně rozhodne pro sňatek, i když novomanželé nemají kde bydlet. Ženich svou ženu propašuje do bytu nic netušících rodičů.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko