Sledovat film Statečný Osceola online

Přehrajte si film Statečný Osceola online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Statečný Osceola online
Žánr:
dobrodružný, drama, western
Režie:
Konrad Petzold, James Winburn
Hrají:
Gojko Mitic (Osceola), Horst Schulze (William Raynes), Iurie Darie (Richard Moore), Karin Ugowski (Gladis Raynes), Kati Busová (Zilla), Pepa Nikolova (Rhea)
Země:
Německo, Bulharsko, Kuba
Rok výroby:
1971
Popis:
Ziskuchtiví floridští plantážníci vytlačují původní indiánské obyvatele z jejich území. Náčelník Osceola pochopí, že mírová jednání už nemají smysl...

Bílí plantážníci chtějí uchvátit půdu mírumilovného kmene Seminolů, a proto podnikají všemožné kroky, aby indiány přiměli k přestěhování do rezervace v Arkansasu. Mladý náčelník Osceola však své lidi varuje před zrádností bělochů, nedůvěřuje totiž nabídkám na vysoké odškodné. Jeho tušení je správné, farmáři skutečně chystají past. Jejich plány naštěstí vyslechne zpěvačka z místního kabaretu Peggy, prozradí je člověku, který s indiány sympatizuje, a ten informaci předá Osceolovi. Náčelník se snaží vyhnout krveprolití, farmáři ho k němu naopak chtějí vyprovokovat, a proto unesou jeho ženu. Osceola se jí vydává na pomoc...
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
Kino Barrandov

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.