Sledovat film Stará puška online

Přehrajte si film Stará puška online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Stará puška online
Žánr:
drama, thriller, válečný
Režie:
Robert Enrico
Hrají:
Philippe Noiret (Julien Dandieu), Romy Schneiderová (Clara Dandieu), Jean Bouise (François), Joachim Hansen (L'officier S.S.), Robert Hoffmann (Le nadporučík), Karl Michael Vogler (Docteur Müller)
Země:
Francie, Německo
Rok výroby:
1975
Popis:
Příběh o lásce a válce.

Blíží se konec války a Němci chvatně opouštějí okupovaná území jižní Francie. Městečko Montauban brzy volně vydechne, ale zatím se po ulicích ještě ozývá střelba a z poražených je cítit vztek a strach. Doktor Julien Dandieu se rozhodne poslat svou milovanou ženu a třináctiletou dceru Claru na venkov, na jejich starý zámeček, stranou od hlavního tahu německých vojsk. Když si ráno přijede pro svou rodinu, čeká ho nevyslovitelná hrůza. A Julien se rozhodne pomstít své blízké.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
ČT2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.