Film Spy Kids: Stroj času

Sledovat film
Spy Kids: Stroj času
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Aromaskopický.
Marissa Cortez Wilsonová má vše, po čem touží - úspěšného a pohledného manžela, nádherné miminko a dvě úžasně chytré, nevlastní děti... jenže nic není tak růžové, jak se zdá. Její malá dcera si dělá, co chce, dvojčata, Rebecca a Cecil, ji jemně řečeno nesnáší a manžel by ani nepoznal, že doma žije se superšpionkou. Marissin svět se otočí vzhůru nohama, když šílený padouch hrozí ovládnout svět a ona je povolána do akce. Kromě ní jsou však do záchranné mise zapojeni i Rebecca s Cecilem. Nejen že zjistí pravou totožnost své macechy, musí také zapojit své mozkové závity a přijít na to, jak zloducha zneškodnit. Veškerá legrace jde teď stranou. Spy Kids bojují za záchranu stroje času.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Science Fiction
Režie: Robert Rodriguez
Hrají a postavy: Jessica Albaová (Marissa Cortez Wilsonová), Joel McHale (Wilbur Wilson), Rowan Blanchard (Rebecca), Mason Cook (Cecil Wilson), Jeremy Piven (časoměřič), Alexa Vegaová (Carmen Cortezová)
Scénář: Robert Rodriguez
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 37 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko