Sledovat film Spy Kids: Stroj času online

Přehrajte si film Spy Kids: Stroj času online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1150 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, komedie, rodinný, sci-fi Spy Kids: Stroj času na !
  Trailer k filmu Spy Kids: Stroj času   Sledovat Spy Kids: Stroj času online
Žánr:
akční, dobrodružný, komedie, rodinný, sci-fi
Režie:
Robert Rodriguez
Hrají a postavy:
Jessica Albaová (Marissa Cortez Wilsonová), Joel McHale (Wilbur Wilson), Rowan Blanchard (Rebecca), Mason Cook (Cecil Wilson), Jeremy Piven (časoměřič), Alexa Vegaová (Carmen Cortezová)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Aromaskopický.

Marissa Cortez Wilsonová má vše, po čem touží - úspěšného a pohledného manžela, nádherné miminko a dvě úžasně chytré, nevlastní děti... jenže nic není tak růžové, jak se zdá. Její malá dcera si dělá, co chce, dvojčata, Rebecca a Cecil, ji jemně řečeno nesnáší a manžel by ani nepoznal, že doma žije se superšpionkou. Marissin svět se otočí vzhůru nohama, když šílený padouch hrozí ovládnout svět a ona je povolána do akce. Kromě ní jsou však do záchranné mise zapojeni i Rebecca s Cecilem. Nejen že zjistí pravou totožnost své macechy, musí také zapojit své mozkové závity a přijít na to, jak zloducha zneškodnit. Veškerá legrace jde teď stranou. Spy Kids bojují za záchranu stroje času.
Hodnocení:
37 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski