Sledovat film Povolení zabíjet online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Povolení zabíjet
  Trailer k filmu Povolení zabíjet   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný
Režie:
John Glen
Hrají a postavy:
Timothy Dalton (James Bond), Carey Lowellová (Pam Bouvierová), Talisa Sotoová (Lupe Lamoraová), Robert Davi (Franz Sanchez), Talisa Sotová (Lupe Lamora), Anthony Zerbe (Milton Krest)
Scénář:
Michael G. Wilson, Richard Maibaum, Ian Fleming
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1989
Popis:
Doplňte si svou jedinečnou sbírku filmů s agentem 007!

Brzy po svatbě je žena Felixe Leitera zavražděna a Felix je znetvořen svým úhlavním nepřítelem, narkobaronem Franzem Sanchezem. James Bond se vydává pomstít svého starého přítele a dokonce ignoruje příkaz od M, který mu odejímá "licenci a zabíjení". Za pomoci agentky CIA Pam Bouvierové se pouští do boje proti Sanchezovi a jím korumpovaným vládám v Jižní Americe.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko