Sledovat film
Hospodu vám nedáme
online

Film Hospodu vám nedáme
  Trailer k filmu Hospodu vám nedáme Trailer
Přehrajte si film Hospodu vám nedáme online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 344 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Jimmy je mladý, tak trochu lehkomyslný Američan a pořádná práce mu moc nevoní. Takže když v novinách objeví soutěž, ve které může vyhrát hospodu a zjistí, že jediné, co musí udělat, je napsat báseň, neváhá ani vteřinu. A protože jeho znalosti zeměpisu nejsou nijak závratné, myslí si, že vyhrál hospodu v Irsku je největší terno. Irsko je přece ostrov a to znamená, že je tam teplo a spoustu krásek v bikinách. Je jasné, že Jimmyho čeká po příjezdu do Irska pořádný šok. Ale nejen jeho. Obyvatelé městečka rozhodně nečekali, že novým hostinským bude repující černoch...

Režie: John Eyres
Hrají a postavy: Dudley Sutton (Pat Duffy), Tom Georgeson (Otec Duffy), Anna Frielová (Maureen), Tallulah Pitt-Brownová (Kathleen), Tony Maudsley (Tony McNulty), James Bradshaw (Malachy McNulty)
Scénář: John Eyres, Max Myers
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 52 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Family 5.12.2022 21:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська