Film Hospodu vám nedáme

Sledovat film
Hospodu vám nedáme
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jimmy je mladý, tak trochu lehkomyslný Američan a pořádná práce mu moc nevoní. Takže když v novinách objeví soutěž, ve které může vyhrát hospodu a zjistí, že jediné, co musí udělat, je napsat báseň, neváhá ani vteřinu. A protože jeho znalosti zeměpisu nejsou nijak závratné, myslí si, že vyhrál hospodu v Irsku je největší terno. Irsko je přece ostrov a to znamená, že je tam teplo a spoustu krásek v bikinách. Je jasné, že Jimmyho čeká po příjezdu do Irska pořádný šok. Ale nejen jeho. Obyvatelé městečka rozhodně nečekali, že novým hostinským bude repující černoch...

Žánr: Komedie, Drama, Dobové drama, Sportovní drama
Režie: John Eyres
Hrají a postavy: Dudley Sutton (Pat Duffy), Tom Georgeson (Otec Duffy), Anna Frielová (Maureen), Tallulah Pitt-Brownová (Kathleen), Tony Maudsley (Tony McNulty), James Bradshaw (Malachy McNulty)
Scénář: John Eyres, Max Myers
Země: Velká Británie, USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 52 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko