Sledovat film Hospodu vám nedáme online

Přehrajte si film Hospodu vám nedáme online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1542 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Hospodu vám nedáme
  Trailer k filmu Hospodu vám nedáme   Sledovat Hospodu vám nedáme online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Komedie, Drama, Dobové drama, Sportovní drama
Režie:
John Eyres
Hrají a postavy:
Dudley Sutton (Pat Duffy), Tom Georgeson (Otec Duffy), Anna Frielová (Maureen), Tallulah Pitt-Brownová (Kathleen), Tony Maudsley (Tony McNulty), James Bradshaw (Malachy McNulty)
Scénář:
John Eyres, Max Myers
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Jimmy je mladý, tak trochu lehkomyslný Američan a pořádná práce mu moc nevoní. Takže když v novinách objeví soutěž, ve které může vyhrát hospodu a zjistí, že jediné, co musí udělat, je napsat báseň, neváhá ani vteřinu. A protože jeho znalosti zeměpisu nejsou nijak závratné, myslí si, že vyhrál hospodu v Irsku je největší terno. Irsko je přece ostrov a to znamená, že je tam teplo a spoustu krásek v bikinách. Je jasné, že Jimmyho čeká po příjezdu do Irska pořádný šok. Ale nejen jeho. Obyvatelé městečka rozhodně nečekali, že novým hostinským bude repující černoch...
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko