Film Snowboarďáci

Sledovat film
Snowboarďáci
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Mrtvej sněhulák, dobrej sněhulák.
Rok co rok trávili vánoce s rodiči a jejich otravnými rituály. A den za dnem snili o svých vlastních nabušených vánocích. Ten den právě nastal. Rendymu a Jáchymovi je konečně šestnáct a můžou vyrazit na svou první skutečnou pánskou jízdu. Čeká je týden na horách, kde si budou užívat jak se dá. Naučí se jezdit na snowboardu, pořádně pařit a samozřejmě balit ženský. Zažijí prostě týden na který se do smrti nezapomíná...

Žánr: Komedie
Režie: Karel Janák
Hrají a postavy: Vojtěch Kotek (Rendy), Jiří Mádl (Jáchym), Ester Geislerová (Marta), Jiří Langmajer (Bratranec Milan), Brano Polák (Marko), Lucie Plekancová Vondráčková (Klára)
Scénář: Karel Janák
Země: Česká republika
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko