Film Diagnóza smrti

Sledovat film
Diagnóza smrti
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Pátrání po pachateli násilné smrti mladé ženy a případ zdánlivé autohavárie se podle majora Kalaše dostává do souvislosti.
Další z detektivních příběhů s majorem Kalašem, který se odehrává převážně v nemocničním prostředí, natočil režisér Petr Schulhoff podle vlastního námětu a scénáře v roce 1979 a do hlavní role opět obsadil skvělého Rudolfa Hrušínského. V bukovínském lese najde houbař bezvládné tělo mladé ženy a současně dojde na blízké silnici k havárii nákladního vozu, při které je řidič těžce zraněn. Dva zdánlivě cizí lidi spojuje mnohem víc než jen stejná doba a místo neštěstí...

Žánr: Krimi
Režie: Petr Schulhoff
Hrají a postavy: Rudolf II. Hrušínský (Major Kalas), Drahomíra Hofmanová (Linhartyová), Alexandra Gasnárková (Marková), Vilém Besser (Lt. Martinec), Zdeněk Ornest (Dr. Zibrt), Vítězslav Jandák (Ivan Vajner)
Scénář: Petr Schulhoff
Země: Československo
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko