Sledovat film Smrt a život Charlieho St. Clouda online

Přehrajte si film Smrt a život Charlieho St. Clouda online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, fantasy, romantický Smrt a život Charlieho St. Clouda na !
  Trailer k filmu Smrt a život Charlieho St. Clouda   Sledovat Smrt a život Charlieho St. Clouda online
Žánr:
drama, fantasy, romantický
Režie:
Burr Steers
Hrají a postavy:
Zac Efron (Charlie St. Cloud), Charlie Tahan (Sam St. Cloud), Amanda Crewová (Tess Carrollová), Augustus Prew (Alistair Wooley), Donal Logue (Tink Weatherbee), Kim Basingerová (Claire St. Cloudová)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2010
Popis:
Život se musí žít.

Charlie St. Cloud je mladík, který se utápí v minulosti. Pronásleduje ho rodinná tragédie, kvůli které nedokáže opustit městečko, ve kterém bydlí. Na všechny své sny dávno rezignoval. Když se ale nečekaně objeví jeho dávná spolužačka Tess, v Charliem se znovu probudí city i láska. Najednou se ocitá v rozporu mezi slibem, který dal svému bratrovi, a touhou následovat své srdce. Nalezne Charlie odvahu nechat minulost za sebou a vydá se za Tess dřív, než bude pozdě?
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski