Sledovat film
Smrt a život Charlieho St. Clouda
online

Film Smrt a život Charlieho St. Clouda
  Trailer k filmu Smrt a život Charlieho St. Clouda Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Život se musí žít.
Charlie St. Cloud je mladík, který se utápí v minulosti. Pronásleduje ho rodinná tragédie, kvůli které nedokáže opustit městečko, ve kterém bydlí. Na všechny své sny dávno rezignoval. Když se ale nečekaně objeví jeho dávná spolužačka Tess, v Charliem se znovu probudí city i láska. Najednou se ocitá v rozporu mezi slibem, který dal svému bratrovi, a touhou následovat své srdce. Nalezne Charlie odvahu nechat minulost za sebou a vydá se za Tess dřív, než bude pozdě?

Režie: Burr Steers
Hrají a postavy: Zac Efron (Charlie St. Cloud), Charlie Tahan (Sam St. Cloud), Amanda Crewová (Tess Carrollová), Augustus Prew (Alistair Wooley), Donal Logue (Tink Weatherbee), Kim Basingerová (Claire St. Cloudová)
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 1.7.2022 05:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko