Sledovat film Slunce, seno a pár facek online

Přehrajte si film Slunce, seno a pár facek HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Slunce, seno a pár facek na Nova!
  Trailer k filmu Slunce, seno a pár facek   Sledovat Slunce, seno a pár facek online
Žánr:
komedie
Režie:
Zdeněk Troška
Hrají a postavy:
Helena Růžičková (Škopková), Stanislav Tříska (Škopek), Veronika Kánská (Blažena), Martin Šotola (Jirka), Valerie Kaplanová (Babička), Marie Švecová (Keliška)
Země:
Československo
Rok výroby:
1989
Popis:
Nemanželské děti a pravá jihočeská veselka aneb druhá část úspěšné letní komedie Slunce, seno, jahody z roku 1983.

Letní příběh, který volně navazuje na předchozí snímek Slunce, seno, jahody, se rozvíjí kolem svatby Vency s Blážou, kterou málem překazí bývalá instruktorka autoškoly inženýrka Gábina Tejfarová. Ta přijíždí do poklidných jihočeských Hoštic právě v den, kdy Bláža roznáší po vsi svatební oznámení, které je největší bolestí pro její sokyni Milunu. Gábina se cestou zastaví v hospodě, kde ukáže Miluně fotografii své tříleté dcerky Vendulky a prozradí jí, že otcem je živočichář Béďa.Ten má však před svatbou s účetní JZD Evičkou. Gábina je však neoblomná - než se vrátí z dovolené ve Vídni, má se Béďa s Evičkou rozejít, aby si mohl vzít ji a starat se o Vendulku. Ovšem než se opravdu Gábina vrátí do Hoštic, vezmou události nečekaný spád. Žárlivá Miluna označí jako otce Vendulky Vencu, což se zbabělému Béďovi docela hodí a nikomu ve vesnici tuto informaci nevyvrací. Jak to ale dopadne se svatbou Vency a Bláži?
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.