Sledovat film Sladké letní víno online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Sladké letní víno
  Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Maria Matteoli
Hrají a postavy:
Elsa Patakyová (Veronica), Marcia Gay Hardenová (Shelley), Kelsey Chow (Brit), Ethan Peck (James), Sonia Bragaová (Eliza), Najwa Nimriová (Ana)
Scénář:
Maria Matteoli
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
James dá v práci výpověď a konečně jde za svým snem. Jedna skvělá hra ho přiměje, aby se vydal na cestu sebepoznání, která ho přivede do Španělska. Tam se James seznámí s krásnou Veronikou a také s dramatikem, který změnil jeho život. James se brzy zaplete do sítě touhy, lásky a zklamané důvěry.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko