Film
Skaženi perehony

Film Skaženi perehony
  Trailer  k filmu Skaženi perehony
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Skaženi perehony

Rozpoutá se peklo...
Ve filmu Drive Angry ztvárnil Nicolas Cage Miltona, otrlého zločince, který uprchl z pekla za svou poslední šancí na vykoupení. V úmyslu má zastavit zločineckou sektu, která zavraždila jeho dceru. Má tři dny na to, aby jim překazil obětování miminka jeho dcery při úplňku. Aby uspěl, bude muset překročit veškeré lidské hranice. Připojí se k němu mladá sexy číšnice Piper, která nabídne Miltonovi své nadupané auto po ex-příteli. Ti dva jsou na stopě Jonahu Kingovi a jeho zabijáckých následovníků. King udělá cokoli, aby rozpoutal peklo na zemi. Krvelačná sekta ale není Miltonovým hlavním problémem. Sám má v patách policii. A je to ještě horší. Miltona sleduje také záhadný zabiják, který se představuje jen jako účetní. Ten ví, o co Miltonovi jde, ale je mu to zkrátka jedno. Milton s pomocí Piper musí musí porazit Kingovy nohsledy, pomstít smrt své dcery a zachránit svou vnučku dřív, než šance na vykoupení zmizí.

Originální název:

Drive Angry 3D

Režie: Patrick Lussier
Hrají a postavy: Nicolas Cage (Milton), Amber Heardová (dudák), William Fichtner (Accountant), Billy Burke (Jonah King), David Morse (Webster), Todd Farmer (Frank)
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 54 %
Vysíláno na: New Channel

Recenze filmu Skaženi perehony:

Je koukatelny a normální film na který se dá koukat.
50% buryna10
Zaplava negativnich komentaru ukazuje stale narustajici aroganci a sobeckost lidi ktera znemoznuje videt film jako extremni analogii toho co se deje dene kolem nas nebo i v nas, zjednodusene boj dobra se zlem (napr. otec po navratu s vezeni se chce vidat se svym ditetem a musi bojovat s urady a navic mu nikdo neveri, prestoze jeho charakter je ryzejsi nez nejakeho "slusnaka) Jelikoz jsme stale otrlejsi je treba extremu nebo absurdosti ci komedialnosti. Pro me je dobry kazdy film pokud me upota ze chci vedet ja to dopadne ze v duchu polemizuji ze scenaristou a chtel bych aby to ci ono dopadlo jinak zda to ce se prezentuje jako dobre je opravdu dobre..... a soucasne se u toho nenudim a toto vse tento film zcela naplnuje
70% writer54
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina