Film Dvojitý milenec

Sledovat film
Dvojitý milenec
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dvojitá rozkoš, dvojitá zábava.
Chloé, mladá křehká žena se sklony k depresím, začne docházet na psychoterapii a bezhlavě se zamiluje do svého psychologa Paula. Poté, co se milenci sestěhují, začne Chloé zjišťovat, že v Paulově minulosti něco nehraje, až objeví existenci jeho jednovaječného dvojčete. Proč Paul přede všemi skrývá, že má bratra? Jaké dávné tajemství je spojuje a rozděluje? A jde skutečně o dvojče, nebo jen o promyšlenou lež, kterou se Paul snaží zakrýt druhý život svého temnějšího já?

Žánr: Drama, Romantický, Thriller
Režie: François Ozon
Hrají a postavy: Marine Vacthová (Chloé Fortinová), Jérémie Rénier (Paul Meyer / Louis Delord), Jacqueline Bissetová (Mme Schenker / La mére de Chloé), Myriam Boyerová (Rose, la voisine), Dominique Reymondová (La gynécologue / Dr Agnés Wexler), Fanny Sage (Sandra Schenker)
Scénář: François Ozon, Philippe Piazzo
Země: Francie, Belgie
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko