Sledovat film Šestý stupeň: Dny totální zkázy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Šestý stupeň: Dny totální zkázy
  Trailer k filmu Šestý stupeň: Dny totální zkázy   Sledovat 1417 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama
Režie:
Dick Lowry
Hrají a postavy:
Thomas Gibson (Mitch Benson), Nancy McKeonová (Amy Harkinová), Chandra Westová (Rebecca Kerns, Lexer Senior Vice President for Pub), Brian Markinson (Chris Haywood), Nancy Anne Sakovichová (Jane Benson), Randy Quaid (Tornado Tommy)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Na tři miliony lidí v Chicagu se řítí děsivá bouře. Město navíc postihl celoplošný výpadek proudu, takže není možné jeho obyvatele varovat před nebezpečím...

Příroda udeří neuvěřitelně ničivou silou. Las Vegas rozmetá tornádo, severovýchod Spojených států sužují tropická vedra, která provázejí obrovské požáry. Následují prudké bouře a hromobití století. Pro ambiciózní chicagskou televizní reportérku Amy Harkingovou, která čeká ve své kariéře na velkou chvíli, je ale strach z těchto povětrnostních anomálií podružný ve srovnání s hrozícím energetickým kolapsem. Ten by zanechal celou populaci ve tmě, bez jakékoli možnosti komunikace a vystavenou nepředvídatelným nebezpečím...
Hodnocení:
55 %
Sledujte na:
Filmbox Stars Filmbox Stars Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Stars online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko