Sledovat film Šestý stupeň: Dny totální zkázy online

Přehrajte si film Šestý stupeň: Dny totální zkázy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1123 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama Šestý stupeň: Dny totální zkázy na Filmbox Plus!
  Trailer k filmu Šestý stupeň: Dny totální zkázy   Sledovat Šestý stupeň: Dny totální zkázy online
Žánr:
akční, drama
Režie:
Dick Lowry
Hrají a postavy:
Thomas Gibson (Mitch Benson), Nancy McKeonová (Amy Harkinová), Chandra Westová (Rebecca Kerns, Lexer Senior Vice President for Pub), Brian Markinson (Chris Haywood), Nancy Anne Sakovichová (Jane Benson), Randy Quaid (Tornado Tommy)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Na tři miliony lidí v Chicagu se řítí děsivá bouře. Město navíc postihl celoplošný výpadek proudu, takže není možné jeho obyvatele varovat před nebezpečím...

Příroda udeří neuvěřitelně ničivou silou. Las Vegas rozmetá tornádo, severovýchod Spojených států sužují tropická vedra, která provázejí obrovské požáry. Následují prudké bouře a hromobití století. Pro ambiciózní chicagskou televizní reportérku Amy Harkingovou, která čeká ve své kariéře na velkou chvíli, je ale strach z těchto povětrnostních anomálií podružný ve srovnání s hrozícím energetickým kolapsem. Ten by zanechal celou populaci ve tmě, bez jakékoli možnosti komunikace a vystavenou nepředvídatelným nebezpečím...
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski