Film Sestra v akci 2

Sledovat film
Sestra v akci 2
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Whoopi Goldbergová znovu mezi jeptiškami.
Deloris Van Cartierová na svých dobrodružstvích v klášteře nakonec ještě vydělala a slaví právě úspěchy v nové show v Las Vegas. Z opojení slávou je však vytržena neodbytnými jeptiškami, které přicházejí s prosíkem. Po předchozích zkušenostech s temperamentní sestrou dospěly tyto dobré ženy k názoru, že Deloris je jejich jedinou nadějí v katastrofální situaci.

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: Bill Duke
Hrají a postavy: Whoopi Goldbergová (Deloris Van Cartierová), Kathy Najimyová (Sestra Mary Patricková), Barnard Hughes (Otec Maurice), Mary Wickesová (Sestra Mary Lazarusová), James Coburn (Pan Crisp), Michael Jeter (Otec Ignatius)
Scénář: Joseph Howard, James Orr, Jim Cruickshank, Judi Ann Mason
Země: USA
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 58 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko