Sledovat film Šerif a mimozemšťan 2 online

Přehrajte si film Šerif a mimozemšťan 2 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, science fiction Šerif a mimozemšťan 2 na Barrandov!
  Trailer k filmu Šerif a mimozemšťan 2   Sledovat Šerif a mimozemšťan 2 online
Žánr:
komedie, science fiction
Režie:
Michele Lupo
Hrají a postavy:
Bud Spencer (šerif Hall), Cary Guffey (H7-25), Ferruccio Amendola (Howard, City Mayor), Claudio Undari (Alien Boss), John Bartha (policejní šéf), Carlo Reali (nadporučík Turner)
Země:
Itálie
Rok výroby:
1980
Popis:
Charlie je dítě, i když mimozemské, a děti prostě zlobí. A proto se s ním Bud Spencer musí neustále stěhovat.

Šerif Hall už pracoval všude ve Spojených státech. Jeho malý přítel z vesmíru nedokáže pochopit, že se musí chovat nenápadně, což znamená nepoužívat žádné nepozemské technologie. Ale H7-25 je dítě, i když mimozemské, a děti prostě zlobí. A tak se šerif i s ním musí stěhovat stále z místa na místo, kdykoli začnou být nápadní. Jejich cesta vede do města Monroe, kde marně hledají už dlouho šerifa. Pro Halla je to ideální místo. Je tu totiž plno výtržníků, které musí někdo pořádně zfackovat na jednu hromadu.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Barrandov Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Barrandov online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski