Film Šeptající ostrov

Sledovat film
Šeptající ostrov
online

Přehrajte si film Šeptající ostrov online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1364 filmů a 130 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

14letá Sam Dalton je odhodlána zachránit jediný domov, který kdy poznala, zašlý, zaprášený ranč. Sam napíše své vzdálené příbuzné, tetě Christine, a doufá, že se jí podaří zabránit, aby jí ranč vzali. Ale na scéně se objeví chlapec v jejím věku, J.T. Swinton. V zoufalství se oba upnou ke zdánlivě marné naději, pokladu Whisper Island. Co když ale poklad z doby občanské války neexistuje? Odpověď se zdá být uvězněna někde ve zbožném přání tety Christine. Jak mládež hledá poklad v závodu s časem, musí také pátrat v Christinině minulosti a rozmotat klubko milostného románu, intrik a zrady, které se táhne po celý život a dále. To, co zjistí, změní jejich životy navždy.

Žánr: Rodinný, Dobrodružný, Romantický
Režie: Mark Goodman
Hrají a postavy: Steve Anderson (Turner), Austin Archer (J.T. Swinton), Bryce Chamberlain (kapitán), Mark Corbridge (Confederate Officer), Reb Flemingová (teta Christine), Rebecca Hooperová (Rose Dalton)
Scénář: Mark Goodman
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 42 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko