Sledovat film Večeře pro jednoho online

Přehrajte si film Večeře pro jednoho online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Večeře pro jednoho
  Sledovat Večeře pro jednoho online
Žánr:
Komedie
Režie:
Heinz Dunkhase
Hrají a postavy:
Freddie Frinton (James), May Warden (Miss Sophie), Heinz Piper (komentátor)
Země:
Německo
Rok výroby:
1963
Popis:
Ve venkovském sídle slečny Sophie vrcholí přípravy na oslavu jejích narozenin, na kterou, jak každý rok, pozvala i čtveřici svých nejlepších přátel. Má to však jeden háček, a to pořádný! Slečna Sophie totiž již není nejmladší, slaví neuvěřitelné 90. narozeniny - a je to už velmi, velmi dávno, co přežila i posledního ze svých čtyř nejlepších přátel! Pro takovou "drobnost" se však své oslavy nehodlá jen tak vzdát, a tak, protože se jí dotyční páni z pochopitelných důvodů nemohou osobně zúčastnit, musí je zastoupit její oddaný komorník James! Průběh slavnostní večeře je už celé roky úplně stejný. James se v různých situacích této nepochybně nejneobvyklejší oslavy narozenin, jakou si umíte představit, pokaždé ptá jednu a tutéž otázku: "Stejně jako loni?" A slečna Sophie mu na to zas a znova odpovídá: "Stejně, jako každý rok. "
Hodnocení:
90 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski