Sledovat film Scooby-Doo online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Scooby-Doo
  Trailer k filmu Scooby-Doo   Sledovat 1481 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Komedie, Mysteriózní, Rodinný, Science Fiction
Režie:
Raja Gosnell
Hrají a postavy:
Freddie Prinze Jr. (Fred Jones), Sarah Michelle Gellarová (Daphne Blakeová), Matthew Lillard (Norville 'Shaggy' Rogers), Linda Cardelliniová (Velma Dinkley), Rowan Atkinson (Emile Mondavariousová, strašidelná ostrovanka), Isla Fisherová (Mary Jane)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Všichni lidé jsou si rovni. O psech to ale neplatí.

Vyhlášená firma Mystery Inc., která se skládá ze samolibého elegána Freda, krásky Daphne, inteligentní obrýlené Velmy, chlapíka pro všechno Slaggyho a psa Scooby-Doo, který se svými pátracími schopnostmi blíží talentu Sherlocka Holmese, už vyřešila nejednu záhadu. I tentokrát se čtveřice kamarádů a jeden pes ocitají v nebezpečné akci a musí odhalit tajemství, jež se skrývá v zákulisí jistého klubu.
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski